Naším  cieľom  je  ponúkať  priestor  pre  stretávanie  sa  slobodných  a  nezadaných  kresťanov  z  protestantských spoločenstiev,  ktorí  majú  chuť  spoznávať  iných ľudí,  tráviť  s  nimi  čas  a  nadväzovať  priateľstvá  bez  tlaku  na  zoznamovanie  sa.

Celoslovenská víkendovka pre 100 singles kresťanov z protestantských cirkví počas víkendu v hoteli, 31.5.- 2.6.2024.        Už sa môžeš prihlásiť tu!
Informácie o pripravovaných akciách a aktivitách posielame aj mailingom. Pokiaľ máte záujem dostávať tieto informácie na    mail, vyplňte prosím tento formulár.

RÔZNE TYPY UBYTOVANIA, RÔZNE CENY

1. Hotel – 2 lôžková izba s oddelenými posteľami = 200 € / osoba.
2. Hotel – 2 lôžková s manželskou posteľou = 190 € /osoba
3. Hotel – 3 lôžková s manželskou posteľou + prístelok na gauči = 190 € / osoba, za prístelok 170 € / osoba.
4. Hotel – 4 lôžková priestranná izba s manželskou posteľou + 2 prístelky na gaučoch = 170 € / osoba, za prístelok 150 € /osoba.
5. Jedinečné chatky TreeHouses – manželská posteľ + prístelok na gauči (+ 2 úzke lôžka na poschodovej posteli neplánujeme využiť) = 210 € / osoba, za prístelok = 190 €/osoba.

* Uvedené ceny platia pri plnom obsadení izby. Pri menšom počte ubytovaných na izbe sa cena navyšuje.

Vybavenie izieb:
Na všetkých izbách je osuška, uterák, župan, fén. Na chatkách TreeHouses je okrem už spomenutých vecí aj chladnička a rýchlovarná kanvica.

Platí pravidlo, kto si skôr objedná, ten si môže vybrať typ izby/typ postele. Počet účastníkov je obmedzený na 100. Registrácia je považovaná za záväznú, až po úhrade.

Poznámka1: Budeme využívať aj prístelky na gaučoch, čo nám zároveň zníži cenu ubytovania. Objednávame iba prístelky na gaučoch, ktoré sú vyhovujúce pre dospelé osoby.
Poznámka2: Uprednostníme záujemcu, ktorý má záujem zúčastniť sa celého pobytu pred záujemcom, ktorý by plánoval prísť len na časť víkendu.
Poznámka3: umiestňujeme na izbách spolu len ženy a len mužov.

Podmienky a spôsob platby

Uvedené sumy sú platné pri úhrade celej sumy do 31.3.2024.
Po danom termíne sa suma za pobyt zvyšuje o 20 €.
Predpokladané ukončenie registrácie do 30.4.2024 alebo do naplnenia kapacít.
Registrácia je považovaná za záväznú, až po úhrade celej sumy za pobyt.
Postup pri úhrade
Po odoslaní tohoto formulára, tvoju prihlášku spracujeme a budeme ťa kontaktovať ohľadom dostupnosti izby a platobnými údajmi. Potrebné informácie k úhrade ti pošleme e-mailom. Následne zašli úhradu najneskôr do 7 dní. Pokiaľ nebude úhrada vykonaná, miesto bude ponúknuté ďalšiemu záujemcovi.

Storno poplatky

1. do 30.4.2024 vraciame 100 % uhradenej sumy.
2. do 9.5.2024 vraciame 75 % uhradenej sumy.
3. do 15.5.2024 vraciame 50 % uhradenej sumy.
4. po 15.5.2024 je naúčtovaný storno poplatok vo výške 100 %.

SINGLES VíKENDOVKA v hoteli Björnson, 31.5. – 2.6.2024

Chceš sa zoznámiť s novými ľuďmi? Chceš si užiť víkend v krásnom prostredí?

Zoznamovanie je pre niekoho hračkou, pre iného naopak kameňom úrazu. Bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patríš je isté, že na peknom mieste, v príjemnej atmosfére a so skupinou rovnako naladených ľudí sa zoznamuje oveľa ľahšie.

To je presne ten dôvod prečo ti ponúkame jedinečnú možnosť prihlásiť sa na prvú Singles víkendovku, ktorá sa uskutoční v dňoch 31. mája až 2. júna 2024 v štýlovom hoteli Björnson, v krásnom prostredí hôr Nízkych Tatier.

Počet miest je obmedzený na 100 účastníkov, preto neváhaj a prihlás sa ešte dnes.

Môžeš sa tešiť na spoločné zábavné aktivity, rozhovory, spoločenské hry, zaujímavé prednášky, čas na chválach, turistiku, relax v hotelovom wellness centre, kopec iného ale hlavne na dostatok voľného času na spoznávanie.

Pridaj sa k nám na víkendový event, na ktorom sa stretnú single kresťania z celého Slovenska, aby si našli nových priateľov, budovali nové vzťahy a našli obnovenú nádej a radosť zo zoznamovania s inými kresťanmi. Prihlásiť ta môžeš cez tento formulár.

Pridaj sa k nám na víkendový event, na ktorom sa stretnú single kresťania z celého Slovenska, aby si našli nových priateľov, budovali nové vzťahy a našli obnovenú nádej a radosť zo zoznamovania s inými kresťanmi.

Program*

Uži si víkendovku v krásnom prostredí s výnimočným ubytovaním, s novými ľuďmi!  Od piatku večera do nedele obeda.
PIATOK – registrácia, večera, aktivity na zoznámenie sa s kopou zábavy, wellness, voľné rozhovory, spoločenské hry…
SOBOTA – raňajky, prednáška Erik Matej (AC Košice), obed, poobedie voľné aktivity: wellness, spoloč. hry, rozhovory, výlety v okolí, teambuildingové aktivity (nie sú zahrnuté v cene) a pod., večera, spoločný zábavný program, voľné rozhovory, spoločenské hry…
NEDEĽA – raňajky, spoločné zhromaždenie a koniec oficiálneho programu.
* Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu

čo je v cene

1. UBYTOVANIE – 2 noci.
2. STRAVA – v piatok večera, v sobotu raňajky, obed, večera a v nedeľu raňajky.
3. WELLNESS – v piatok a sobotu. Otvorené v čase 15 h – 22 h.
4. PROGRAM pre nahlásených účastníkov počas pobytu.

V cene NIE SÚ zahrnuté NÁPOJE. (Počas raňajok sú švédske stoly, tam BUDE prístup k nápojom.) Nápoje nemôžeme priniesť ani my ako organizácia. Poprosím, v reštaurácii pri jedle nepoužívajte svoje nápoje.
V cene NIE JE zahrnutý coffee break počas spoločných stretnutí.

 

Budeme radi, ak tieto info prepošleš ďalším singles kresťanom z protestantských spoločenstiev.

Tešíme sa na teba!

 

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na maily: kancelaria@kresťaniavmeste.sk

SINGLES   AFTERNOON

prebehlo prvé stretnutie

Posledná novembrová sobota priniesla pilotné stretnutie pre všetkých kresťanov z bratislavských protestantských cirkví, ktorí prejavili záujem budovať nové vzťahy. Stretnutia sa zúčastnilo cez 40 ľudí a nieslo sa vo veľmi uvoľnenej atmosfére.

Oficiálna časť pilotného stretnutia trvala 4 hodiny, ale dôkazom toho že sa aj za tak krátky čas dokážu položiť základy nových vzťahov a priateľstiev je skutočnosť že sa vytvorili skupinky, ktoré pokračovali spolu na Vianočné trhy a v nedeľu spolu navštívili bohoslužby.

Platforma vznikla s cieľom spájať single ľudí a všetky budúce stretnutia sú otvorené pre kresťanov z protestantských cirkví, ktorí nemusia primárne hľadať životného partnera, ale chcú nadviazať nové kontakty, spoznať nových ľudí a budovať nové priateľstvá v cirkvi Kristovej.