Aká je vízia klubu?

Kresťanský biznis klub (KBK) vytvára platformu pre spoluprácu kresťanských podnikateľov a vzájomnú duchovnú alebo praktickú pomoc v oblasti biznisu s cieľom priniesť zmenu do oblasti podnikania v našej spoločnosti. Klub funguje od roku 2012. Jeho členovia a sympatizanti sa pravidelne stretávajú na biznis raňajkách, prednáškach a konferenciách so zaujímavými rečníkmi. Predsedníčkou klubu je Miriam Lachová, biznis lektorka a riaditeľka spoločnosti Human Dynamic Europe.

Aké sú ciele klubu?

Spoločenstvo, networking: spoločné stretnutia, budovanie vzťahov, výmena skúseností, modlitby za praktické problémy.

Vzdelávanie: semináre, školenia a konzultácie na aktuálne témy z oblasti podnikania a uplatňovania princípov Božieho kráľovstva.

Vplyv na spoločnosť: spoločné charitatívne a filantropické projekty, podpora evanjelizácií, vyjadrovanie sa k aktuálnym spoločenským témam.[/text_output]

Čo získate?

Aké výhody získate členstvom v Kresťanskom biznis klube a účasťou na jeho aktivitách?

 • Vzájomné spoločenstvo kresťanov v biznise
 • Budovanie vzťahov
 • Networking, nové kontakty
 • Výmena praktických skúseností
 • Pomoc pri aplikácii biblických princípov v biznise
 • Vzdelávanie, konferencie, konzultácie
 • Filantropia a verejno-prospešné projekty


Biznis raňajky

Čo sú to biznis raňajky? Kresťanský biznis klub už od septembra 2012 pravidelne raz mesačne organizuje biznis raňajky. Je to priestor pre vzájomné spoznanie sa, neformálne rozhovory, nové kontakty i profesný rast. Na týchto stretnutiach sme privítali mnohých zaujímavých rečníkov ako napr.: Hannes Liebe (senior viceprezident SAP), Slavomír Jankovič (predseda predstavenstva HB Reavis), Peter Švec (riaditeľ vonkajších vzťahov PSA Peugeot Citroën a predseda Medzinárodného kresťanského veľvyslanectva Jeruzalem v SR), Jeremy Harbinson (Harbinson Mullholand), Greg Foster (Habitat for Humanity), Marián Kolník (kouč a profesionálny lektor FranklinCovey) ai.

Aký je program? Raňajok sa zúčastňuje 30 – 60 biznismenov, podnikateľov a manažérov, pričom okrem pravidelných návštevníkov sme zakaždým medzi sebou privítali aj nových hostí. Raňajky sú otvorené pre každého, účastníci nemusia byť členmi Kresťanského biznis klubu. Počas programu prebieha krátke predstavenie účastníkov, čas pre networking, prednášky, panelové diskusie na rôzne témy, svedectvá a skúsenosti účastníkov ai.

Miesto konania a spôsob registrácie

Biznis raňajky sa budú konať od 8:00 h do 10:00 h v hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava na Trnavskej ceste 27/A v Bratislave.
Parkovanie v garáži hotela zdarma.

Cena Biznis raňajok  je 20 €.
Uvedená cena nám nepokrýva všetky náklady, ak máte srdce prispieť vyššou sumou,  potešíme sa. 

Platbu môžete uhradiť:

 • hotovosti pred začatím Biznis raňajok od 7:30 h.,
 • alebo cez QR kód na tejto stránke,
 • alebo prevodom na číslo účtu: SK94 1100 0000 0026 6725 0007. Do poznámky napíšte: Biznis raňajky. Akceptujeme platbu pripísanú na náš účet do štvrtka.

Na Biznis raňajky je potrebné sa registrovať do štvrtka, do 10 h cez registračný formulár v pozvánke, ktorú rozposielame mailingom alebo formulár nájdete v informáciách o Biznis raňajkách na titulke nášho webu.
Počet miest je obmedzený. Po naplnení počtu účastníkov bude registrácia ukončená.

Registrácia pred začiatkom akcie prebehne v čase od 7:30 h – 8:00 h., kde poplatok za raňajky uhradia v hotovosti tí účastníci, ktorí  tak neurobili predtým prevodom.

Prosíme o dochvíľnosť.
Tešíme sa na vás!

 

 

 

 

Termíny biznis raňajok na rok 2024:

 

 

23.02.2024 / Pavle Cekov / DÔVERA K BOHU V ČASE NEÚSPECHU / Hotel DoubleTree by Hilton

 

Pavle Cekov je ženatý, má dve deti.
Pavle bol pastorom v Srbsku a Macedónsku, riaditeľ hnutia AD 2000. Neskôr pôsobil ako riaditeľ v organizácii Ambassadors for Christ Intrnational Slovakia a posledné dva roky ako asistent riaditeľa Ambassadors for Christ Slovakia

 

 

Networking, spoločenstvo a vzájomná pomoc:

Biznis raňajky

Biznis raňajky sa konajú pravidelne každý mesiac. Na týchto stretnutiach sme privítali mnohých zaujímavých rečníkov a počuli prednášky na aktuálne biznis témy. Je to priestor pre vzájomné spoznanie sa, neformálne rozhovory, či nové kontakty. Aktuálne termíny biznis raňajok nájdete v Kalendári. V rámci programu je čas pre networking, krátke predstavenie účastníkov, prednášky, panelové diskusie na rôzne témy ai.

Verejno-prospešné projekty a filantropia:

BENEFIČNÉ KONCERTY

Pre vás a vašich biznis partnerov, klientov alebo zamestnancov organizujeme každoročne vianočný koncert. Vstupenky na koncert môžete namiesto neužitočných darčekov darovať vašim partnerom či klientom. Zároveň benefíciou z koncertu podporíte pomoc ľuďom bez domova v Bratislave. Vianočný benefičný koncert sa konal 10.12.2019 o 19:00 h v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca a účinkovala na ňom speváčka Janais.

Festival priateľstva a dobrovoľníckej pomoci:

MILUJEM SVOJE MESTO

Milujem svoje mesto je festival priateľstva a dobrovoľníckej pomoci, v rámci ktorého organizujeme v spolupráci s vybranými miestnymi úradmi dobrovoľnícke brigády na rôznych miestach Bratislavy. Do dobrovoľníckych aktivít sa môžu zapojiť firmy i jednotlivci. Ďalší ročník festivalu sa uskutočnil 12. – 15. septembera 2019 v Bratislave.


Formy členstva v klube:

STANDARD:

 • ročný poplatok 300 €
 • predplatné biznis raňajok na rok, prenosný vstup na iné osoby
 • možnosť pozvať si na biznis raňajky partnera za zvýhodnenú cenu 12 €
 • prezentácia a propagácia firmy na biznis raňajkách
 • 2 vstupy grátis na vianočný koncert, ak ho KVM bude organizovať
 • 50% zľava z aktuálneho poplatku na biblickú školu KVM
 • 50% zľava z ceny produktov KVM
 • ročný vstup do on-line knižnice KVM grátis (obsahuje zvukové záznamy z konferencií KVM od roku 2009)

BASIC:

 • ročný poplatok 180 €
 • predplatné biznis raňajok na jeden rok
 • prenosný vstup na iné osoby v rámci spoločnosti

PREMIUM:

 • ročný poplatok 400 €
 • zahrnuté sú všetky výhody ŠTANDARD členstva
 • participácia na smerovaní a plánovaní aktivít klubu

Ročný poplatok pre člena KBK bude fakturovaný formou daňovo odpočítateľnej položky ako ročný vstup na podujatia KBK.
Pokiaľ máte záujem o členstvo, prosíme, kontaktujte nás na našej e-mailovej adrese kancelaria(zavináč)krestaniavmeste.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Viac informácií o podmienkach, výhodách a formách členstva v Kresťanskom biznis klube >>>